Meie peamine eesmärk on näidata teile une tähtsust. Me hoolime mitte ainult materjalist, vaid ka teie une kvaliteedist.

Sukelduge Noreo maailma.

Meie teekond algas lihtsa, kuid sügava visiooniga: tutvustada maailmale mooruspuu siidi suurepäraseid imesid. Väärtustame autentsust ja oleme uhked, et töötame ainult kõige luksuslikumate ja jätkusuutlikumate materjalidega, et luua tooteid, mis parandavad teie heaolu ja rõõmustavad teie hinge.

Kogege siidi tunnet oma nahal, meie padjapüüride siledust, mõnusaid unemaske ja meie magamismütside pehmust. Noreo on midagi enamat kui kaubamärk; see on lõõgastumine ja enesearmastus, mis lisab väärtust teie unerutiini.

Miks valisime siidi?

Siidi ajalugu ulatub tagasi Vana-Hiinasse, umbes 5000 eKr. Sel ajal peeti siidist kangast luksuse sümboliks, mida kasutati ainult eliitrõivaste jaoks.

Hiina on sajandite jooksul säilitanud siidi tootmise saladused ja suutnud säilitada selle kanga tootmise protsessi.

Euroopa õppis siidi tootma alles 12. sajandil. Sellest saati on siidi tootmisest saanud oluline Euroopa tööstus.

Tänapäeval on siidi tootmine laialt levinud kogu maailmas, kuid Hiina on endiselt suurim siidi tootja ja eksportija.

Kvaliteet on meie prioriteet.
Otse loodusest pärit materjalid on parimad, mis meil on. Seetõttu kasutame 100% naturaalset esmaklassilist mooruspuu siidi. Tõstame oma toodete kvaliteedistandardit iga päev, meie siid on ilma toksiinideta ja OEKO-TEX sertifikaadiga.

Me ei lõpeta kunagi täiustamist.
Tootjatel, kellega koostööd teeme, on rohkem kui 11-aastane siidi tootmise kogemus. Pärast aastatepikkust uurimistööd ja turuanalüüsi esitleme teile uhkusega Noreo siiditooteid. Siidist padjapüürid, mis sobivad tundlikule nahale ja allergikutele.

Teie jaoks loodud.
Me võtame arvesse mitte ainult teie kvaliteedivajadusi, vaid ka teie suuruse vajadusi. Noreo siidist padjapüürid on valmistatud nii, et need sobiksid enamkasutatavate padja suurustega. Noreo siidise une proovimiseks ei pea te teist patja ostma.